Recenzie hostí
Povedali o nás spokojní hostia
4.6
Google
rating
556
Spokojných
zákazníkov
Tomáš Behan
30. apríla 2026
Krásne prostredie. Pekný hotel. Čisté príjemné izby. Úžasná masáž. Dobré jedlo. Príjemný personál. Odporúčam
Ivana Kocmánková
30. apríla 2026
Ján Ferienčík
14. apríla 2026
Luxury to the core, enjoyed every moment over here
Pradeep Maturi
14. apríla 2026
Veľmi pekne tu je ticho hotel úžasný personál Mily poradí aj recepcia wellnes úžasný veľmi pekne odporúčam každému
Jozef Kollár
10. apríla 2026
Zdenka Vazanova
9. apríla 2026
Opakovanie je matka múdrosti, Veľkonočný pobyt sme absolvovali druhý krát, opäť spokojnosť, deti vyšantené, mamy zrelaxované, brušká plné, ďakujeme a snáď sa vidíme aj ďalší rok
Martina Markovičová
4. apríla 2026
Olda H.
14. marca 2026
Marcel Smolenak
6. marca 2026
Branislav B
26. februára 2026