Recenzie hostí

Povedali o nás spokojní hostia

logo
4.6

Google
rating

556

Spokojných
zákazníkov

Tomáš Behan

30. apríla 2026

Krásne prostredie. Pekný hotel. Čisté príjemné izby. Úžasná masáž. Dobré jedlo. Príjemný personál. Odporúčam

Ivana Kocmánková

30. apríla 2026

Ján Ferienčík

14. apríla 2026

Luxury to the core, enjoyed every moment over here

Pradeep Maturi

14. apríla 2026

Veľmi pekne tu je ticho hotel úžasný personál Mily poradí aj recepcia wellnes úžasný veľmi pekne odporúčam každému

Jozef Kollár

10. apríla 2026

Zdenka Vazanova

9. apríla 2026

Opakovanie je matka múdrosti, Veľkonočný pobyt sme absolvovali druhý krát, opäť spokojnosť, deti vyšantené, mamy zrelaxované, brušká plné, ďakujeme a snáď sa vidíme aj ďalší rok

Martina Markovičová

4. apríla 2026

Olda H.

14. marca 2026

Marcel Smolenak

6. marca 2026

Branislav B

26. februára 2026

Sledujte nás
na sociálnych sieťach